Притулку для безпритульних тварин у Кобеляках не буде

У минулому році кобеляцька міська влада планувала збудувати перший в області притулок для безпритульних тварин. Потреба у цьому виникла через те, що з 2005 року в місті припинився відстріл тварин-безхатьків. Проте притулку для безпритульних чотирилапих у Кобеляках і досі немає.

Як повідомив мер Кобеляк Олександр Ісип, проект притулку вже готовий, а ось з фінансуванням проблеми:

— На даний момент проект вже готовий та пройшов експертну оцінку. Проблема в тому, що ми хотіли, щоб Полтавська обласна рада допомогла нам у фінансуванні притулку. Поки що ми готові покрити тільки 30% вартості проекту. Однак наше прохання обласна влада відхилила. Проте експертна оцінка проекту дається на 5 років, тому протягом цього терміну ми плануємо подавати прохання щорічно, аби область таки стала долучилася до співфінансування.

Сама будівля за проектом має розміри 8×12м, з прибудованими заґратованими вигулами. Площа земельної ділянки під притулок повинна бути 300 кв. м.

Після припинення відстрілу собак у Кобеляках не вживали жодних заходів щодо їх відлову чи ліквідації. Але на даний момент містом бігають десятки собак. Таким чином, ситуацію вирішили на користь будівництва притулку.

Георгій ВОЛОШИН, «Полтавщина»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *