У Кобеляках чоловіка засудили до 12 років за вбивство

За вбивство коханої та напад на її сестру та мати злочинцю дали 12 років в’язниці. Як повідомили в прес-службі УМВС України в Полтавській області, в приміщенні Кобеляцького районного суду, у відкритому судовому засіданні, винесено вирок 24-річному хлопцеві, який 17 березня 2012 року убив свою 26-річну кохану та здійснив замах на вбивство її сестри і матері.

Того дня підсудний прийшов до колишньої цивільної дружини, яка проживала разом із матір’ю у одному із домогосподарств міста Кобеляк, щоб провідати малолітню доньку. З цього приводу між молодою парою виникла сварка. На крики прийшла сестра потерплілої, яка проживає у тому ж будинку. В ході сварки з жінками підсудний дістав з кишені куртки два ножа та, взявши їх в обидві руки, наніс їм кілька десятків поранень. На крики дівчат із вулиці до будинку забігла їх мати. За таких обставин, чоловік вдарив ножем і її.

Ця кривава подія відбувалася на очах у двох малих дітей цивільної дружини нападника. Хлопчикові було 7 років, а дівчинці близько півтора. Злякавшись, діти сховались під ліжко.

Унаслідок ножових поранень дружина нападника загинула на місці, а її сестра та мама були доставлені швидкою допомогою до Кобеляцької районної лікарні. Лікарям вдалося врятувати життя сестри вбитої та вилікувати її маму.

Враховуючи, що злочин є особливо тяжкими, Кобеляцький районний суд визнав молодика винним за частиною 1 статті 115, частиною 2 статті 15 пункту 1 частини 2 статті 115 та частиною 2 статті 125 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, замах на вбивство та нанесення легких тілесних ушкоджень) та призначив остаточне покарання за сукупністю злочинів у виді позбавлення волі на строк дванадцять років.

Також із засудженого стягнуть на користь потерпілих понад 260 тисяч гривень. На вирок може бути подано апеляцію до Апеляційного суду Полтавської області протягом 15 діб з моменту його проголошення.

Михайло ОСТАПЕНКО, «Полтавщина»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *