Велопробіг у Кобеляках

Велопробіг у Кобеляках

Уже третій рік поспіль під час святкування дня міста в Кобеляках відбувається велопробіг та відкритий турнір із швидкісного заїзду на велосипедах на коротку дистанцію.

Опівдні біля будівлі міської ради зібралося близько 40 любителів велосипедного спорту, які після вітальних слів від представників влади та спонсорів вирушили колоною на семикілометровий заїзд центральними вулицями.

Колону велосипедистів очолив секретар міської ради Сергій Галушко. По закінченню велопробігу спортсмени змагалися у швидкісному заїзді. Серед дівчат традиційно першою стала юна кобелячанка Вікторія Дорошенко, у юніорів переміг Олександр Козько, а серед чоловіків, як завжди, непереможним був Ігор Лашко. Переможці одержали цінні подарунки та дипломи. Відзначили грамотою й найстаршого учасника вело акції Івана Долгова, який, незважаючи на свої «за 70», від молоді не відстає.

Приємно відзначити той факт, що до кобеляцького велопробігу в цьому році приєдналися велосипедисти з обласного центру — представники Полтавської міської громадської організації «ВелоПолтава». До речі, дехто з полтавчан приїхав в Кобеляки своїм ходом. І самі учасники велопробігу, й усі, хто був свідком цієї святкової акції, отримали масу позитивних емоцій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *